AY BAK GÜÇ SİSTEMLERİ  26 yılı aşkın sürede devam eden Jeneratör satış ve satış sonrası hizmetleri ve birçok kurumsal firmanın çözüm ortağı tecrübesi ile 2017 yılında İzmir ilinde Genpower Jeneratör ailesine katılmıştır.

Dünyanın tek çatı altında en büyük ve modern üretimini gerçekleştiren, markası ve kalitesi ile Türkiye’nin lideri, dünya devi olan Genpower ürünlerini Ege Bölgesinde siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeyi prensip edinmiş olan firmamız; İzmir, Aydın, Bodrum, Marmaris lokasyonlarında satış ve satış sonrası servis ağlarını kurmuş, 2017 yılı son çeyreğinde ise yavru vatan Kıbrıs’ta satış ve satış sonrası servis hizmeti veren yeni şubesini hizmete açmıştır.

Ege bölgesi haricinde alt bayilikler kurarak 365/24 hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamızda 1-4000 KVA arası Jeneratör satış ve servis hizmetleri haricinde; Kamu, kurumsal ve bireysel müşterilerine, senkron sistemler, PLC panoları, uzaktan izleme scada sistemleri gibi özel projelerde  hizmet vermektedir. Türkiyenin 81 ilinde ve bir çok ilçelerinde her türlü taleplerinizi karşılayacak alt yapıya sahip, süpervizörlük hizmeti veren, kiralama imkanı sunan AY BAK GÜÇ SİSTEMLERİ olarak tüm taleplerinizi karşılamaya hazırız.

Müşteri odaklı çalışırız, çözüm üretiriz,  müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Doğru müşteriye doğru ürünü satarız. Kısaca  tüm talepleriniz için sizleri karşılamaya hazırız.

Saygılarımızla

AY BAK GÜÇ SİSTEMLERİ